39-300 Mielec, ul. Warszawska 1, tel. 17 773 53 50, fax 017 773 53 58 e-mail: wsgiz@wsgiz.mielec.pl
studiapodyplomowe@wsgiz.mielec.pl


MENU GŁÓWNE

Strona główna
Akredytacja PKA
Statut WSGiZ
Aktualności
Biblioteka
Egzamin dyplomowy
Harmonogramy i seminaria
Informacje dziekanatu
Kadra naukowo-dydaktyczna
Kontakt
Lokalizacja
Materiały dydaktyczne
Podania, pisma, pliki do pobrania
Podstawy prawne
Praktyki
Projekty unijne
Regulaminy
Rekrutacja 2017/2018
Relacje międzynarodowe
Samorząd studencki i AZS
Seminaria i konferencje
Studia podyplomowe
Stypendia
Sylwetka absolwenta
Ważniejsze wydarzenia
Władze uczelni


inau2010.php
 
Uroczyste pożegnanie studentów III roku

Dnia 12 – ego lipca, w piątek o godzinie 18.00, w auli Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Mielcu odbyło się uroczyste pożegnanie studentów III–ego roku. Na uroczystości obecne były władze uczelni, wykładowcy oraz studenci z rodzinami. Wszystkich zebranych powitali przedstawiciele Samorządu Studenckiego, którzy od początku do końca prowadzili całą uroczystość.
Na wstępie przed szerokim audytorium wystąpili: założyciel WSGiZ - Prof. dr hab. Andrzej Prusek oraz Rektor WSGiZ - doc. dr Wacław Nelec, którzy pogratulowali 120 studentom ukończenia studiów oraz zachęcili do dalszej edukacji na studiach uzupełniających magisterskich, drugiego stopnia. Następnie, przy muzycznym akompaniamencie, przedstawiona została przygotowana przez studentów multimedialna prezentacja, w której ukazane zostało w żartobliwej formie życie studentów przez okres trzech lat w murach Uczelni oraz poza nią.
Bardzo ciekawym elementem uroczystości była jej część artystyczna, w której studenci oraz ich rodziny pokazały z jak najlepszej strony swój kunszt muzyczny, czy to poprzez śpiew, czy poprzez grę na różnych instrumentach muzycznych, wykonując różnorodne utwory muzyczne, zarówno te lepiej, jak i mniej znane.
Interesującym momentem było wystąpienie „profesjonalnej grupy chóru studenckiego”, którego trzon stanowili - całkowicie zaskoczone takim obrotem sprawy – przedstawiciele władz Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania. Swoje „możliwości wokalne” mogli oni zaprezentować w piosence: „Ale to już było i nie wróci więcej…”, która została wspólnie zaśpiewana ze studentami.
Po części artystycznej Rektor WSGiZ doc. dr Wacław Nelec uhonorował najlepszych studentów za wyniki w nauce. Każdy z nich otrzymał list gratulacyjny oraz książki. Gratulacje wyróżnionym złożyli również: założyciel Uczelni prof. dr hab. Andrzej Prusek oraz dziekan dr Andrzej Skowron.
 

 

 

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 
 
 
 
 

 
 

 


 


 

   


Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego