39-300 Mielec, ul. Warszawska 1, tel. 17 773 53 50, fax 017 773 53 58 e-mail: wsgiz@wsgiz.mielec.pl
studiapodyplomowe@wsgiz.mielec.pl


MENU GŁÓWNE

Strona główna
Akredytacja PKA
Statut WSGiZ
Aktualności
Biblioteka
Egzamin dyplomowy
Harmonogramy i seminaria
Informacje dziekanatu
Kadra naukowo-dydaktyczna
Kontakt
Lokalizacja
Materiały dydaktyczne
Podania, pisma, pliki do pobrania
Podstawy prawne
Praktyki
Projekty unijne
Regulaminy
Rekrutacja 2017/2018
Relacje międzynarodowe
Samorząd studencki i AZS
Seminaria i konferencje
Studia podyplomowe
Stypendia
Sylwetka absolwenta
Ważniejsze wydarzenia
Władze uczelni


inau2010.php
 
Finał I Etapu "Konkursu wiedzy o bankowości" zorganizowanego przez Podkarpacki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Sanoku, Oddział w Mielcu.

29 października w auli Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Mielcu odbył się finał I Etapu "Konkursu wiedzy o bankowości". Konkurs zorganizowany był przez Podkarpacki Bank Spółdzielczy z siedzibą w Sanoku, Oddział w Mielcu. Patronat nad konkursem objęło Starostwo Powiatu Mieleckiego. W jury konkursu zasiedli: Pan Wacław Nelec - rektor WSGiZ, Pan Stanisław Tomza-Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury i Sportu Starostwa Powiatowego w Mielcu, Pan Lesław Wojtas - Prezes Podkarpackiego Banku Spółdzielczego oraz Pan Leszek Kwaśniewski - Dyrektor Podkarpackiego Banku Spółdzielczego Oddział w Mielcu.
W konkursie brało udział 9 szkół - Zespół Szkół Ekonomicznych w Mielcu, I Liceum Ogólnokształcące w Mielcu, II Liceum Ogólnokształcące w Mielcu, Zespół Szkół Technicznych w Mielcu, Zespół Szkół Budowlanych w Mielcu, Zespół Szkół im. Prof. Janusza Groszkowskiego w Mielcu, Zespół Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni, Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej oraz Zespół Szkół w Radomyślu Wielkim. Zwycięzcą konkursu zostali uczniowie z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Mielcu, którego opiekunem była P. Marta Mysona.


 

 

 
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego