UWAGA II ROK

Egzamin z dr W. Nelcem z Działalności gospodarczej odbędzie się 20 czerwca (niedziela) o godz. 12.30. 

UWAGA III ROK RiB

Ćwiczenia z Analizy sprawozdań finansowych odbędą się 16 czerwca (środa) o godz. 16.00.

UWAGA III ROK GiAP

Egzamin z Organizacji administracji publicznej z dr A. Skowronem odbędzie się 12 czerwca (sobota) o godz. 10.00. stacjonarnie 

Uwaga III Rok RiB

ćwiczenia z "Analizy sprawozdań finansowych" odbedą się stacjonarnie w dniach  9 oraz 10 czerwca (środa i czwartek) w godz. 16.00.-20.00. sala 8.

Uwaga I rok

zaliczenie dla I roku z mgr Lubomira Trela z języka angielskiego odbedzie si e w dniu 16 czerwca w godz. 16.00.-18.00. sala 8

UWAGA II ROK ZPiL

zajecia z Techniki negocjacji z dr Wacławem Nelcem zostaja przeniesione z dnia 4 czerwca na 19. czerwca na godz. 12.15.-16.20.

Uwaga I Rok SUM

   Ponizej zamieszczamy konspekt materiałów dydaktycznych oraz zagadnienia do przedmiotu "Prawo administracyjne" prawo administracyjne – konspekt Zagadnienia – prawo administracyjne

UWAGA III Rok ZPiL oraz GiAP

W dniu 13 czerwca odbęda się stacjonarnie symualcje z przedmiotu "Lean Management" dla grupy GiAP w godz. 8.15. – 10.15. dla grupy ZPiL w godz. 10.30.-12.00.   Zaliczenie z przedmiotu "Lean Management" z mgr Olimpia Niziołek odbedzie sie w dniu 19 czerwca o godz. 11.20.

Uwaga III Rok

Wykład stacjonarny z "Przygotowania i zarządzania projektami"  z dr Wacławem Nelcem zostanie przeniesiony z dnia 6 czerwca na dzień 20 czerwca na godz. 13.15. sala nr 8.    

UWAGA II ROK RiB

Ćwiczenia z mgr A. Groele z Rachunkowości finansowej odbędą się stacjonarnie: 26 maja (środa) w godz. 16.00.-19.00.( sala 8) 2 czerwca (środa) w godz. 16.00.-19.00. (sala 8) 9 czerwca (środa) w godz.16.00.-19.00 (sala 8)

UWAGA II ROK

Ćwiczenia z Analizy ekonomicznej z dr T. Matuszkiewiczem odbędą się stacjonarnie przy Biernackiego 6  w dn. 20 maja (czwartek) oraz 17 czerwca (czwartek) w godz. 16.00.-20.00. 

UWAGA SUM AiGT

Zajęcia z dr Markiem Mrozem z Rozwoju terytorialnego w sobotę 15 maja odbędą się w godz. 14.00.-18.00. 

UWAGA SUM II Rok MB

zajęcia u dr Tadeusza Matuszkiewicza w dniu 14 maja odbedą się stacjonarnie od godz. 16.00. w sali nr 8, przy ulicy Biernackiego 1.

UWAGA ZPiL oraz GiAP

w dniu 22 maja odbędą się ćwiczenia stacjonarne z mgr Olimpią Niziołek ( sala nr 8) od ogodz 11.30.  grupa ZPiL od godz. 14.00. grupa GiAP

UWAGA

Egzaminy poprawkowe dla II i III roku oraz wszelkie egzaminy warunkowe z poprzednich lat z prof. dr hab. K. Zielińskim odbędą się 24 kwietnia (sobota) od godz. 10.00. (TEAMS) 

Uwaga SUM I Rok

  W dniu 26 kwietnia w godzinach od 9.00.- 15.00. odbędą się telefoniczne zapisy na Seminaria Dyplomowe.   Poniżej zamieszczamy wykaz Promotorów wraz z problematyką, ułatwiającą zapisy na seminarium.           Prof. dr hab. Andrzej Prusek Analiza ekonomiczna. Wycena przedsiębiorstw. Restrukturyzacja, prywatyzacja i strategie rozwoju przedsiębiorstw. Analizy rynku ubezpieczeń.   Dr hab. Marta Pomykała […]

Uwaga III Rok ZPiL i GiAP

ćwiczenia z przedmiotu "Lean management" z mgr Olimpią Niziołek odbedą się w dniu 17 kwietnia w godz. 11.20. -15.25. (TEAMS)

UWAGA SUM II

Najbliższy zdjazd odbędzie się w dniach 20-21 marca według harmonogramu (TEAMS): Menedżer biznesu: 20.03. (sobota)- godz. 08.00.-12.00.- dr T. Matuszkiewicz- Finanse przedsiębiorstw i controlling 21.03. (niedziela)- godz. 12.00.-16.00.- dr D. Florek-Klęsk- Prawo gospodarcze UE  Administracja i gospodarka terytorialna: 20.03. (sobota)- godz. 12.00.-16.00.- dr T. Matuszkiewicz- Zarządzanie w administracji publicznej 21.03.(niedziela)- godz. 08.00.-12.00.- dr M. Mróż- Rozwój terytorialny   […]

UWAGA SUM I

Zajęcia w ramach drugiego zjazdu odbędą się według harmonogramu (TEAMS): 20.03. (sobota)- 08.00.-16.00.- dr P. Filip- Prawo podatkowe i ekonomia opodatkowania (wykłady+ćwiczenia) 21.03. (niedziela)- 08.00.-12.00.- dr M. Paduch- Język angielski

Uwaga I ROK

    I-ROK-STUDIÓW-ROKU-AKADEMICKIEGO-2020-1 kolejne wykłady Harm-I-rok-ćwiczenia (3) kolejne

UWAGA III ROK

Egzamin poprawkowy z Zarządzania strategicznego z dr W. Nelcem odbędzie się 11 marca (czwartek) o godz. 16.00.

UWAGA SUM I ROK

Dnia 6 marca (sobota) odbędą się ćwiczenia z Prawa samorządowego z mgr E. Ogorzałek w godz. 08.00.-12.00. (Teams) Dnia 7 marca (niedziela) odbędą się ćwiczenia z J. angielskiego z dr M .Paduchem w godz. 08.00.-12.00. (Teams)

UWAGA III ROK GiAP

Egzamin z Zarządzania strategicznego w dniu 11 lutego (czwartek) odbędzie się w sali nr 8 

UWAGA III ROK ZPiL

Egzamin z Zarządzania strategicznego oraz z Rachunkowości zarządczej w dniu 11 lutego(czwartek) odbędzie się w sali nr 8  

UWAGA III ROK RiB

Egzaminy z Rachunkowości zarządczej oraz Z Zarządzania strategicznego w dniu 11 lutego (czwartek) odbędą się w sali A2

UWAGA II ROK

Zaliczenie oraz egzamin z Rachunkowości z mgr A. Groele odbędą się 19 lutego (piątek) o godz. 17.00. sala A1

UWAGA II ROK

Ćwiczenia z Rachunkowości z mgr A. Groele zostają przełożone z dnia10 lutego (środa) w godz. 16.00.-20.00. stacjonarnie w sali A1 na dzień 14 lutego (niedziela) w godz. 09.00.-13.00. sala A1

UWAGA II ROK

Egzamin z Finansów publicznych i rynków finansowych z dr T. Matuszkiewiczem odbędzie się 20 lutego (sobota) od godz. 08.00. w trybie zdalnym (TEAMS)

UWAGA SUM II ROK

Egzamin z Rynków kapitałowych i finansowych z dr T. Matuszkiewiczem odbędzie się 14 lutego (niedziela) o godz. 09.00. w trybie zdalnym (TEAMS)

Zarządzenie Rektora Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Krakowie nr 1/01/2021 z dnia 30.01.2020

  Zarzadzenie 1 2021 Zarządzenie Rektora Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Krakowie nr 1/01/2021 z dnia 30.01.2020   w sprawie funkcjonowania Wyższej Szkoły Gospodarki i Zarządzania w Krakowie w okresie stanu epidemii ogłoszonego z związku zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 oraz form prowadzenia zajęć dydaktycznych   W związku z koniecznością dostosowania trybu realizacji zajęć dydaktycznych w […]

Uwaga III Rok

Egzamin poprawkowy (w tym również dla osób, które chcą podnieść ocenę) z Rachunkowości zarządczej u dr Pauliny Filip odbędzie się stacjonarnie w dniu 13 lutego o godzinie   10.30. sala A1

UWAGA III ROK

Egzamin z Prognozowania i symulacji z prof. dr hab. A. Sokołowskim odbędzie się 13 lutego (sobota) o godz. 12.00. w sali A1

UWAGA II ROK

Zaliczenie ze Statystyki opisowej z dr T. Matuszkiewiczem odbędzie się 12 lutego (piątek) o godz. 18.00. w sali A1 Egzamin ze Statystyki opisowej z prof. dr hab. A. Sokołowskim odbędzie się 13 lutego (sobota) o godz. 11.00. w sali A1

UWAGA II ROK

Ćwiczenia z Rachunkowości z mgr A. Groele odbędą się zostają przełożone z dnia 10 lutego (środa) w godz. 16.00.-20.00. stacjonarnie w sali A1 na dzień 14 lutego (niedziela) w godz. 09.00.-13.00.

Uwaga II Rok

ćwiczenia ze Statystyki z dr. Tadeuszem Matuszkiewiczem odbędą się stacjonarnie w dniu 7 lutego (niedziela) od 8.00. – 12.00. w sali A1

UWAGA III ROK GiAP

Ćwiczenia z Prognozowania i symulacji z dr T. Matuszkiewiczem odbędą się 6 lutego (sobota) w godz. 12.00.-16.00. stacjonarnie w sali nr 11

UWAGA III ROK Rib

Ćwiczenia z Prognozowania i symulacji z dr T. Matuszkiewiczem odbędą się 5 lutego (piątek) w godz. 16.00.-20.00. stacjonarnie w sali nr 11

UWAGA III ROK ZPiL

Ćwiczenia z Prognozowania i symulacji z dr T. Matuszkiewiczem odbędą się 4 lutego (czwartek) w godz. 16.00.-20.00. stacjonarnie w sali nr 11

UWAGA I ROK

Egzamin z Zarządzania z dr T. Matuszkiewiczem odbędzie się 13 lutego (sobota) od godz. 08.00. (Teams)

UWAGA II ROK

Ćwiczenia z Rachunkowości z mgr A. Groele odbędą się 5 lutego (piątek) w godz. 16.00-20.00. stacjonarnie w sali nr A1

UWAGA III ROK

Egzamin z dr W. Nelcem z Zarządzania strategicznego odbędzie się 11 lutego (czwartek) w godz: 16.00.- dla ZPiL 17.00.- dla RiB 18.00.- dla GiAP

UWAGA III ROK

Egzamin z mgr A. Groele z Rachunkowości zarządczej odbędzie sie 11 lutego (czwartek) w godz: 16.00.- dla Rib 17.00.- dla ZPiL

UWAGA II ROK LICENCJAT

  WSZYSCY STUDENCI PROSZENI SĄ O PONOWNY WYBÓR SPECJALNOŚCI SPOŚRÓD WYMIENIONYCH PONIŻEJ:   ·  RACHUNKOWOŚĆ I BANKOWOŚĆ ·  ZARZĄDZANIE PRODUKCJĄ I LOGISTYKĄ ·  GOSPODARKA I ADMINISTRACJA PUBLICZNA       DEKLARACJĘ WYBORU NALEŻY PRZEKAZAĆ DO STAROŚCINY ROKU DO DNIA 5 LUTEGO BR.